View Single Post
  #33 (permalink)  
Old 12-21-2014, 07:02 AM
mom's Avatar
mom mom is offline
Nine Year Member
FamilyCorner Junkie
 
Join Date: Jun 2005
Location: Evansville, IN
Posts: 877
Hi Ladies,

Not too long ago I was able to buy two very large cans of powdered cheese at our discount store. The huge cans only cost me $3 dollars a piece.

We also recently bought a huge amount of Organic food at this same discount store for a fraction of what it would normally cost. To bad they don't always carry lots of food items, it is kind of a hit and miss deal.

How is everyone doing with their preps?
__________________
Dawn


Reply With Quote